Střípky mých zájmů a mě samotné

-

Statistika

TOPlist

Kalendář

svět módy

Rock

Uběhlo již deset let od doby, kdy se Alessandro Santopaolo a Massino Bianco rozhodli spojit své síly dohromady a rozběhnout společně byznys. Utvořili skvěle se doplňující tým kadeřníků, kteří dělají radost stovkám zákazníků v průběhu celého roku, a nutno podotknout, že zájem o ně je obrovský.

Po dlouhém úsilí a těžké dřině jsou dnes kým jsou a tvoří ty nejúžasnější stylové rockové účesy, jaké jste kdy viděli. Každý jednotlivý model je výsledkem originálního experimentu šikovných ručiček kadeřníka, a musí se nechat, že výsledkem skutečně velkolepým.

Dvojice italských mladíků se za léta v podstatě odnikud vypracovala na takovou úroveň, že v současné době mají celkem dvanáct samostatných poboček - salóny nazvané Contesta Rock Hair Store. Jedenáct z nich je v Itálii, a jedna v Miami v USA.

Značka Contesta Rock Hair také organizuje kurzy česání a přehlídky účesů, čímž jistě ještě zvyšuje svou popularitu. Odborníci "vlasového kouzlení" pak pod štítem této značky předvádějí své umění po celém světě. A fotky jejich výtvorů se už nejednou objevily na titulních stranách prestižních časopisů.

Alessandro Santopaolo a Massino Bianco byli dokonce v roce 2004 oceněni cenou nejprestižnějších účesů na Londýnské Global Business Salon Awards ceremonii. Stejnou cenu pak získali znovu o dva roky později. O tom, že si ji opravdu zasloužili, není pochyb.

Všechny jejich účesy jsou naprosto úchvatné, zajímavé, živé, energické, prostě úžasné. Pokud byste tedy také měla ráda na hlavě něco sexy, zajímavého, bláznivého, rozverného nebo provokativního, určitě se nechte inspirovat.

Pojem rockový styl je bezesporu velmi rozšířený. Nejde ovšem jen o styl hudební, jak je to v povědomí lidí obvykle zakotveno, ale také o jistý druh oblékání a image jako takového. Do rockového stylu patří neodmyslitelně černá barva - oči, nehty, vlasy, oblečení a samozřejmě celá řada doplňků, jako jsou náramky, pásky s pyramidami nebo lebkami či masivní prsteny. Jak říkají sami vyznavači rocku, nejde jen o hudbu, ale o životní styl.

Rock je souhrnný pojem pro mnoho hudebních žánrů s kořeny v 50. letech minulého století. Jako nástroje se nejčastěji používají kytara, baskytara a bicí, ale mohou se objevit i varhany či piáno.

Rock představuje adaptaci rythm and blues a bělošského country and western. Rocková hudba vychází z těchto kořenů, ale v průběhu svého vývoje byla ovlivněna i jazzem, vážnou neboli klasickou hudbou, minimalismem, folkem, populární hudbou, elektronickou taneční hudbou i vlivy celé řady subkulturně-hudebních žánrů, jako je punk či metal. Rock je výrazný směr populární hudby a byl jednou z hlavních součástí popkultury konce 20. století, a to jak v oblasti hudební, tak i módní.

Žádné komentáře